блоки полістиролбетонні

ТзОВ «ДРАЙБУД» (Львівська область Городоцький район село Керниця вул.. Миру 2)виготовляє та реалізує для юридичних і фізичних осіб блоки з пінополістирол бетону(полістирол бетону) розміром 200х300х600 мм.
ТзОВ «ДРАЙБУД» (Львівська область Городоцький район село Керниця вул.. Миру 2) виготовляє та реалізує для юридичних і фізичних осіб блоки з пінополістирол бетону(полістирол бетону) розміром 200х300х600 мм. Пінополістирол бетон - це різновид легких бетонів, що мають однорідну комірчасту структуру і що володіє найнижчою щільністю (300-600 кг/м3 ).
Стійкий інтерес до цього будівельного матеріалу викликаний підвищенням вимог до опору теплопровідності. Пінополістірол бетон по своїх унікальних властивостях кращим чином відповідає цим вимогам.
Пінополістірол бетон став серйозною альтернативою пінобетону і газобетону, із-за ширшої сфери застосування, простоти виготовлення і значно кращих теплотехнічних характеристик матеріалу.
На відміну від легких бетонів з мінеральними заповнювачами, пінобетонів, газобетонів, у випадку пінополістирол бетону є можливість виробництва легкого бетону з об'ємною масою порядка 300 кг/м3, і відповідно хорошими теплоізоляційними характеристиками.
Вартість будівництва з пінополістиролбетону:
За вартістю 1 кв.м зовнішніх стін "в справі" пінополістирол бетонні стіни в 1,5-2,0 разу дешевші за стіни з комірчастого бетону, цегляних стін з утеплювачем і навісних панелей. При цьому досягається економія на 12-12.5% кошторисної вартості будівництва за рахунок додаткової площі, що досягається завдяки зменшенню товщини пінополістирол бетонних стінах.
Швидкість будівництва з пінополістиролбетону:
Швидкість зведення споруд при використанні блоків з пінополістирол бетону зростає в 10 разів в порівнянні з цегляним муруванням стін з керамічної цегли.
Один поверх будинку бригада 2-3 робітників зводять за 3-4 зміни. Зведення стін методом монолітного бетонування дозволяє досягнути висоти стіни по периметру 70-100 см за зміну, при цьому пінополістирол бетон не дає усадки і набирає необхідну міцність протягом 28 днів.
Зниження матеріалоємності в 5 разів!
Відсутність необхідності використання цементно-піщаного розчину.
Один блок замінює 17 штук цегли, а важить не більше 22 кг.
Блоки з пінополістирол бетону можуть мати будь-яку форму. Великорозмірні блоки спрощують монтаж стін.
Проста схема мурування, зручна для проектування і дозволяє, швидко і якісно збудувати будинок.
Мурування проводиться на клейових рощинах які використовуються для мурування стін пінобетонів, що дозволяє отримати міжблочний шов не більше 3-4 мм і уникнути утворення містків холоду. Таким чином, теплотехнічні властивості стін покращуються, оскільки виключається утворення містків холоду із-за цементно-піщаного шва.
Виключення важкої вантажопідйомної техніки при будівництві споруд.
Зниження витрат на доставку будівельних матеріалів в 4 рази.
Можливість здійснення загальнобудівельних робіт зусиллями забудовника!
Надійність пінополістиролбетону.
Важкогорючі, при обштукатурюванні або облицюванні цеглою можуть застосовуватися при будівництві будівель I категорії вогнестійкості і класу пожежостійкості З, тобто до 25 поверхів включно .Незвичайне різке збільшення в 2-3 рази межі міцності на розтягування, а крім того, при випробуванні зразків пінополістирол бетону і полістирол бетону виявлено і ще нова якість: ці види матеріалів виявилися пружними, прагнуть відновити первинну форму, при втраті здатності, що несе, на 20-30%, при знятті граничних руйнівних навантажень. Довговічність більше 50 років. Висока морозостійкість.
Пінополістирол бетон не є живильним середовищем для мікроорганізмів і грибків, не схильний до гниття.
У виробництві використовується лише харчовий полістирол.
Екологічно безпечний.
Теплозберігаюча здатність пінополістирол бетону.
Висока теплозберігаюча здатність стін будинку. Ви відразу отримуєте теплий будинок, що не вимагає додаткового утеплення. Влітку тут створюється ефект приємної прохолоди, а взимку - зберігається тепло, що дозволяє економити на обігріві. Крім того, малі температурні перепади в будинку створюють високий тепловий комфорт.
Витрати на опалювання можуть бути в 2-3,5 разу нижче, ніж для цегельного будинку, тому зменшується не лише оплата енергоносія, але і вартість самого котельного устаткування.
Прекрасна звукова ізоляція.
блоки полістиролбетонні, добавлена на сайт 3 ноя. 2012 г..

Контактная информация

ДРАЙБУД

Контактное лицо: Анатолий ООО ДРАЙБУД

Телефоны: 0504311763

Адрес: Львовская обл., Львов, Львовская область Городоцкий район село Керница ул.Мира,2

Написать нам

Карта проезда

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 ДРАЙБУД. All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх