полістиролбетон (стяжка для підлоги і покрівлі)

ТзОВ «ДРАЙБУД» пропонує послуги на теренах України з виконання стяжок для підлоги і покрівлі з полістирол бетону (пінополістирол бетону).
ТзОВ «ДРАЙБУД» (Львівська область Городоцький район село Керниця вул..Миру,2) пропонує послуги на теренах України з виконання стяжок для підлоги і покрівлі з полістирол бетону (пінополістирол бетону).Полістирол бетон з успіхом використовується в котеджному будівництві, а також при надбудові будівель, для монолітної теплоізоляції стін, підлог, горищ, покрівель, утеплення фасадів, закладення стиків зовнішніх панелей і навіть для створення малих архітектурних форм. Якщо порівнювати полістирол бетон з пінобетоном і газосиликатом, то у нього кілька переваг.
По-перше, при рівних марках він на 20% міцніше цих матеріалів.
По-друге, на відміну від них, він добре працює на розтяг і вигин.
По-третє, в умовах експлуатації вміст вологи в полістиролбетону в 5 разів нижче. Тому всередині конструкцій з цього матеріалу відсутні мікроорганізми (цвіль). По-четверте, його теплопровідність вдвічі менше, ніж у газосилікаті і пінобетоні, за цим показником він переверщує навіть дерево: полістирол бетонні конструкції на 0,015 Вт / мк тепліше дерев'яних. По-п'яте, морозостійкість полістирол бетону марки Д500 на 50% вище, ніж у пінобетону і газосилікату тієї ж марки.Нарешті, в шостих, цьому матеріалу, на відміну від «конкурентів», не страшний вплив розчинників, бензину, масел, слабких розчинів кислот і лугів. Особливе значення в нинішніх умовах, коли пред'являються більш високі вимоги з теплосбереження, набуває висока теплоізолююча здатність полістирол бетону. Завдяки цьому конструкції з полістирольних блоків виявляються в 1,5 рази дешевші, ніж пінобетону або газосилікату.Технологічна особливість цього матеріалу в тому, що впливати на його характеристики, щоб вони краще відповідали конкретним вимогам, можна за допомогою вибору об'ємної маси бетону. У світлі сьогоднішніх вимог особливо затребуваний полістиролбетон з об'ємною масою
полістиролбетон (стяжка для підлоги і покрівлі), добавлена на сайт 3 ноя. 2012 г..

Контактная информация

ДРАЙБУД

Контактное лицо: Анатолий ООО ДРАЙБУД

Телефоны: 0504311763

Адрес: Львовская обл., Львов, Львовская область Городоцкий район село Керница ул.Мира,2

Написать нам

Карта проезда

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 ДРАЙБУД. All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх